Jesteśmy zespołem działającym na rynku IT od 17 lat. Od lat budowaliśmy oprogramowania w obszarach zarządzania przedsiębiorstwem, projektami, kontrolingiem. Nasze doświadczenie wykorzystaliśmy do budowy platformy ERPspace.

Historycznie rzecz biorąc, systemy ERP były zarezerwowane dla dużych firm z dużymi budżetami. W międzyczasie rozwijające się firmy, takie jak Twoja, są zmuszone do korzystania z nadmiernie uproszczonych narzędzi.

Dlatego 2018 roku postanowiliśmy zbudować system ERP, który jest dostępny dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki ERPspace posiadasz zintegrowane środowisko pracy dla Twojej firmy. Zrozumieliśmy, że wiele małych i średnich firm nie może sobie pozwolić na zatrudnienie programistów. Dlatego też stworzyliśmy ERP jako platformę low-code. Dzięki low-code bez pomocy programistów możesz wprowadzać zmiany w oprogramowaniu.

img

Zarząd

Karol Maj
CEO, Co-founder
Analityk biznesowy. Od 2003 związany z rynkiem IT. Projektował oprogramowania na zlecenie m. in. Polskiej Akademi Nauk, Uczelni, Ministerstw, Urzędów Wojewódzkich i Miejskich oraz klientów komercyjnych.
KRZYSZTOF BACZKIEWICZ
Krzysztof Bączkiewicz
CTO, Co-founder
Architekt procesów przetwarzania danych. Projektował systemy zarządzania dla międzynarodowych organizacjach.

ERPSPACE Sp. z o.o.

ul. Widok 11
62-070 Dąbrówka / Poznań
KRS: 0000903996
NIP: 7773374580
REGON: 389065653
erpspace@erpspace.io